Audi Q7
3.0 TDI ultra quattro S-Line Automaat Clima Navigatie Panoramadak Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 22.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.940,-
LEASEPRIJS: € 378,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.588,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q7 |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 TDI ultra quattro S-Line Automaat Clima Navigatie Panoramadak Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 april 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 197.075 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZV-809-F |
| Motorinhoud: | 2.967 cc |
| Vermogen: | 160 kw / 218 pk |
| Laadvermogen: | 795 kg |
| Gewicht: | 1.970 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Hoogte: | 178 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.765 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Adaptive air suspension
- Panoramadak
- S line exterieur
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Achteruitrijcamera
- Audi Connect
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Connected services
- Decoratielijsten, boven geborsteld aluminium Sono, onder Eloxallak antraciet
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Parkeerhulp vóór en achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar