Audi Q5
Sportback 50 TFSI e S Edition S-Tronic Plug in Hybrid DEMO! Navigatie Climate Control Camera Adaptive Cruise Control Elektrische Achterklep Led Matrix Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 39.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.490,-
LEASEPRIJS: € 539,75 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.549,72 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 50 TFSI e S Edition S-Tronic Plug in Hybrid DEMO! Navigatie Climate Control Camera Adaptive Cruise Control Elektrische Achterklep Led Matrix Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 10 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 90.373 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 539,75 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-105-HP |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 19"
- luxe lederen/stof bekleding
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- smartphone entry
- sportstoelen
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- telefoonintegratie
- Tour pakket
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor