Audi Q5
50 TFSI e S-edition Luchtv ACC 360 HUD
Direct kopen, basisprijs: € 41.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 41.900,-
LEASEPRIJS: € 690,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 50 TFSI e S-edition Luchtv ACC 360 HUD |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 35.351 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 690,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-458-RG |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 220 kw / 300 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Glanspakket zwart (Optic Black)
- S-Line exterieur pakket
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dynamische knipperlichten
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- File assistent
- Kleur parelmoer
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen zwarte behuizing
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Trekhaak voorbereiding
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance interieurverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen versnellingspook
- Lichtpakket binnenruimte
- Luxe lederen bekleding
- Opbergpakket
- Regensensor
- S-Line Sportpakket
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 21"
- Luchtvering
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Tour pakket
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen