Audi Q5
3.0 TDI quattro Pro Line S Panoramadak, 20''Lmv, B&O
Direct kopen, basisprijs: € 16.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.450,-
LEASEPRIJS: € 229,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.785,91 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 TDI quattro Pro Line S Panoramadak, 20''Lmv, B&O |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 8 oktober 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 151.821 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-550-XN |
| Motorinhoud: | 2.967 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.835 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.470 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 20"
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Audioinstallatie met cd-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Luxe lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- extra getint glas achter
- Navigatie-pakket 3
- S Line-pakket2
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel