Audi Q5
2.0 TFSI e-hybrid quattro S-Line Competition PANO TREKHAAK BIJRIJDERSDISPLAY MATRIX LED NIEUW!
Direct kopen, basisprijs: € 79.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 79.850,-
LEASEPRIJS: € 1.087,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.198,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TFSI e-hybrid quattro S-Line Competition PANO TREKHAAK BIJRIJDERSDISPLAY MATRIX LED NIEUW! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 februari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.087,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 79.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.145 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 21"
- Trekhaak
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Geluid- en warmtewerend glas
- Grootlichtassistent
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterstoelen verschuifbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- S Line exterieur
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- actieve noodgeval assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Fabrieksgarantie
- Geheugen-pakket
- geluidsimulator
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen interieurdelen
- lederen/kunstlederen bekleding
- multimedia scherm passagier
- multimedia scherm passagier
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- smartphone entry
- smartphone entry
- smartphone integratie
- Tech Plus
- WiFi