Audi Q4 e-tron
45 quattro S edition 77 kWh 265PK, S-line! Leer, Climate,
Direct kopen, basisprijs: € 33.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.995,-
LEASEPRIJS: € 463,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.619,01 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q4 e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 quattro S edition 77 kWh 265PK, S-line! Leer, Climate, |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 14 februari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.476 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 463,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGG-83-N |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 2.110 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Cruise control adaptief
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Connected services
- Dab
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- S Line exterieur
- stuur leder en multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi