Audi Q4 e-tron
40 Launch edition Advanced Plus 77 kWh [TREKHAAK ELEKTRISCH UITKLAPBAAR, APPLE CARPLAY, ANDROID, SONOS AUDIO, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, CAMERA, CLIMATE, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 24.840,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.840,-
LEASEPRIJS: € 338,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.105,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q4 e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | 40 Launch edition Advanced Plus 77 kWh [TREKHAAK ELEKTRISCH UITKLAPBAAR, APPLE CARPLAY, ANDROID, SONOS AUDIO, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, CAMERA, CLIMATE, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 120.156 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 338,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.840,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-058-XB |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 2.025 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Trekhaak uitklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstoelen
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Audi Connect diensten
- Matrix led koplampen
- Matrix LED koplampen
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- Stoelverwarming vóór
- Velgen, 19 inch gegoten lichtmetaal "5-W-spaak-aero"-design
- warmtepomp
- Warmtepomp (voor actieradiusoptimalisatie)
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend
- Audi sound system
- Connected services
- Dab
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kleur grijs
- Koplampreinigingsinstallatie
- Oplaadmogelijkheid
- Sonos premium sound system
- Spiegelkappen in carroseriekleur
- stuur leder en multifunctioneel
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi