Audi Q3
45 TFSI e S edition Hybride Bj 2021 Km 43.000 Navi,Trekhaak,Clima,CvStoelverm,18Inch Dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
LEASEPRIJS: € 658,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 45 TFSI e S edition Hybride Bj 2021 Km 43.000 Navi,Trekhaak,Clima,CvStoelverm,18Inch Dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 47.363 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-215-LN |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.715 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Cd-wisselaar
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun
- Armsteun achter
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Assistentie Pakket
- extra getint glas achter
- Keyless-pakket
- LED-lichtpakket
- LED-lichtpakket
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Parkeer pakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Stoelen-pakket
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hemelbekleding donker
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi