Audi Q3
40 TFSI quattro S Line edition one / 190pk / Trekhaak / Panorama dak / Stoelverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 33.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.000,-
LEASEPRIJS: € 543,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.600,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 40 TFSI quattro S Line edition one / 190pk / Trekhaak / Panorama dak / Stoelverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 88.552 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 543,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-958-TF |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.595 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-V-spaak"-design
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 20 "5-V-spaak"-design
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- koplampen adaptief
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- Mechanisch zwenkbare trekhaak
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis (zonder Google Earth)
- Audi Phone Box
- Audi smartphone interface
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- alcantara interieurdelen
- lederen/stof bekleding
- lederen bekleding
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus
- aluminium interieur afwerking
- Ambiente lichtpakket
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- lederen sportstuur
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen vóór
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, verwarmbaar
- metallic
- Parkeerhulp plus
- S line interieur
- Sportonderstel