Audi Q3
40 TFSI quattro Pro Line business B&O / ACC / PANODAK / CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 27.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.900,-
LEASEPRIJS: € 392,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.765,75 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 40 TFSI quattro Pro Line business B&O / ACC / PANODAK / CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 151.829 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 392,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-022-BT |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.595 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- File assistent
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Subwoofer
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Keyless start
- Keyless start
- Sportstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Adaptive cruise control
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Assistentie Pakket
- Bang & Olufsen 3D Premium soundsystem
- BANG & OLUFSEN geluidssysteem
- Binnenspiegel, automatisch dimmend
- Cruise control
- electronic climate control
- Keyless-pakket
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- Parkeer pakket
- smartphone integratie
- Sportstoelen vóór
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-arm"-design
- Verkeersbordenherkenning
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Glas, donker getint (privacy glas)
- LED-lichtpakket
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Parkeerassistent
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi