Audi Q3
35 TFSI S Line Pro Pano Carplay Leder Stoelverwarming Lane Assist
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI S Line Pro Pano Carplay Leder Stoelverwarming Lane Assist |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 118.362 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-852-NT |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dagrijverlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel elektrisch verstelbaar
- Premium kleur
- Side-skirts
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Sportvelgen
- Sportvelgen 19"
- Warmtewerend glas
- Xenon verlichting
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audio installatie
- Bluetooth verbinding
- DAB
- DAB+
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia Touchscreen
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem Professional
- Real Time Traffic Information
- Remote Services
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Uitbreiding instrumentencluster
- USB-aansluiting
- Virtual cockpit
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Ambi-light
- Armsteun voor
- Bekerhouders
- Bestuurder- en passagierstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Isofix babystoelvoorbereiding
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Make-up spiegel passagier
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagierstoel in hoogte verstelbaar
- Sfeerverlichting
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Verstelbare stuur
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bandenspanningsweergave systeem
- Blind Spot Assist
- Front Assist
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane Assist
- Lichtsensor
- Rijstrooksensor
- Track & Trace system
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Passagiersairbag
- Sfeerverlichting
- S Line exterieur
- Sportstuur leder
- Start&Stop systeem
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
- ASR