Audi Q3
35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Dodehoek herkenning /
Direct kopen, basisprijs: € 24.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.000,-
LEASEPRIJS: € 395,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Dodehoek herkenning / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 september 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 122.084 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 395,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.470 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 1.585 cm |
| Breedte: | 1.849 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Mythos zwart metallic
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-dubbel-arm"-design
- Aluminium raamlijsten
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth
- Audi sound system
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone)
- lederen/stof bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus
- armsteun voor
- Cruise control
- Decoratielijsten, aluminium inleg
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- lederen sportstuur
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Sportstoelen vóór
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Verkeersbordenherkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Assistentie pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeerhulp plus
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar