Audi Q2
35 TFSI S-Line Edition / 150pk / Leder / Stoelverwarming / Keyless entry / Matrix LED / Adaptieve cruise control /
Direct kopen, basisprijs: € 36.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.500,-
LEASEPRIJS: € 497,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.033,06 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 TFSI S-Line Edition / 150pk / Leder / Stoelverwarming / Keyless entry / Matrix LED / Adaptieve cruise control / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 september 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 4.599 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 497,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Assistentie pakket Parking
- Audio installatie
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket plus
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hill hold-functie
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder
- Lederen/stoffen bekleding
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Matrix LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurhulp
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Verkeersbord detectie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding