Audi Q2
30 TFSI 2x S-line / 116pk / Trekhaak / Cruise control / Clima
Direct kopen, basisprijs: € 19.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.000,-
LEASEPRIJS: € 313,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 30 TFSI 2x S-line / 116pk / Trekhaak / Cruise control / Clima |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 februari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 94.794 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 313,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-481-BK |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.200 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- S Line exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED koplampen
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem
- Audi Connect diensten
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Bekleding, "geperforeerd alcantara/leder"
- Bekleding, stof/leder
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- cruise control
- Decoratielijsten, geborsteld aluminium mat
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart
- lederen sportstuur
- lederen versnellingspook
- Sportstoelen vóór
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeerhulp plus
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- Sportonderstel
- start/stop systeem