Audi Q2
30 TFSI 110PK PRO-LINE,CRUISE CAMERA/NAVI/LED
Direct kopen, basisprijs: € 22.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.945,-
LEASEPRIJS: € 315,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.826,28 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 30 TFSI 110PK PRO-LINE,CRUISE CAMERA/NAVI/LED |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 70.491 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 315,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HVV-93-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.225 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Kleur wit
- LED-Dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Privacyglass (extra donker getinte ruiten)
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless Entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeercamera
- parkeersensoren
- Overige
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie pakket Parking
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklap
- keyless entry
- parkeer camera
- RADIO
- Regensensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel