Audi e-tron
55 quattro S edition 95 kWh Panoramadak Memory 22''
Direct kopen, basisprijs: € 34.650,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.650,-
LEASEPRIJS: € 471,97 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.727,27 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | 55 quattro S edition 95 kWh Panoramadak Memory 22'' |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 24 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 88.537 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 471,97 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.650,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-856-SJ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 2.495 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Infotainment
- Spraakbediening
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Exterieur
- File assistent
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Bekleding leder/Dinamica
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Stoelverwarming vóór
- Velgen, lichtmetaal 9J x 20 "5-parallelspaak"-design
- Achteruitrijcamera
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dakreling zwart
- Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium
- extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Privacy glas
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi