Audi A6
Avant 50 TDI 320pk quattro S edition 360* CAMERA / STOEL+STUUR VERWARMING / ACC
Direct kopen, basisprijs: € 27.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.900,-
LEASEPRIJS: € 459,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 50 TDI 320pk quattro S edition 360* CAMERA / STOEL+STUUR VERWARMING / ACC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 september 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 157.818 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 459,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GKT-47-G |
| Motorinhoud: | 2.967 cc |
| Vermogen: | 235 kw / 320 pk |
| Laadvermogen: | 700 kg |
| Gewicht: | 1.865 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.565 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- File assistent
- File assistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Lederen/stof bekleding
- Lederen interieurdelen
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 4x4 (vierwielaandrijving)
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- 4X4 aandrijving
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Adaptieve ruitenwissers met geintegreerde verwarmbare ruitensproeiers
- Assistentie Pakket
- AUDI DRIVE SELECT
- Audi smartphone interface
- Automatische airconditioning met vier zones
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless-pakket
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Matrix-ledkoplampen
- Matrix led koplampen
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- stuur verwarmd
- Top View 360° cameras
- Voorruit, verwarmbaar
- actieve noodgeval assistent
- actieve noodgeval assistent
- Akoestisch zijruiten
- Assistentiepakket Tour
- Audi Phone Box
- Audi sound system
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Decoratielijsten, alumium fragment
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Geluidsisolerend glas
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel verwarmbaar in leder met schakelpaddels
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Veiligheids-pakket
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 19 "5-arm-dynamiek"- design (S design)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 19 "5-dubbelspaak"-design
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij-airbags achterin