Audi A6
Avant 2.0 TFSI Pro Line *Leer*Panoramadak*Navigatie*Xenon*
Direct kopen, basisprijs: € 10.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.800,-
LEASEPRIJS: € 178,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.160,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI Pro Line *Leer*Panoramadak*Navigatie*Xenon* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 18 september 2012 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 180.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 178,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 91-XZH-7 |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.605 kg |
| Wielbasis: | 291 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 20 inch lichtmetalen velgen
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Keyless Start&Go
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Zomerbanden