Audi A6
Avant 1.8 TFSI ultra Premium Edition S-Line Carplay Cruise Xenon NL Auto
Direct kopen, basisprijs: € 14.944,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.944,-
LEASEPRIJS: € 246,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.988,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 1.8 TFSI ultra Premium Edition S-Line Carplay Cruise Xenon NL Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 februari 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 278.280 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.944,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GR-756-R |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.610 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.265 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sportonderstel
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
- ASR