Audi A5
Sportback 1.4 TFSI AUT7 SPORT 2X S-LINE EDITION LEDER NAVI DIGI-DASH LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 19.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.900,-
LEASEPRIJS: € 275,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.341,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.4 TFSI AUT7 SPORT 2X S-LINE EDITION LEDER NAVI DIGI-DASH LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 februari 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 163.601 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 275,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RX-619-L |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 140 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.995 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- electronic climate control
- LED-koplampen
- lichtmet. velgen "15-spaak"-design
- Navigatiepakket
- S Line exterieur
- S line exterieur
- Vervolgbotsing preventie
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Audi Connect diensten
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Decoratielijsten, aluminium Ellipse
- extra getint glas achter
- Getint glas vanaf de b-stijl
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Wegrijassistent
- WiFi