Audi A4
Limousine 1.4 TFSI Pro Line 2017 Zwart Dealerauto
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 1.4 TFSI Pro Line 2017 Zwart Dealerauto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 juni 2017 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 161.098 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PF-487-D |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- Bluetooth
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio
- spraakbediening
- WiFi
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- electronic climate control
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- warmtewerend glas
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- cruise control
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Dealer onderhouden