Audi A4
Avant 40 TFSI 205pk Automaat S Line Plus
Direct kopen, basisprijs: € 35.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.890,-
LEASEPRIJS: € 497,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.032,46 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 40 TFSI 205pk Automaat S Line Plus |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 21 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 74.281 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 497,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HBH-96-K |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 151 kw / 206 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.510 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- dakspoiler
- electronic climate controle
- elektrisch bedienbare achterklep
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 3
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- Assistentie Pakket
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch en regensensor
- dodehoek detectie
- elektrische ramen voor en achter
- file assistent
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- parkeer assistent
- parkeer assistent
- Parkeer pakket
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportonderstel
- sportstoelen
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- telefoonintegratie
- Tour pakket
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking