Audi A4
Avant 35 TFSI AUT7 S-LINE LAUNCH EDITION SPORT LEDER NAVI DIGI-DASH LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 24.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.900,-
LEASEPRIJS: € 342,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.160,08 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 35 TFSI AUT7 S-LINE LAUNCH EDITION SPORT LEDER NAVI DIGI-DASH LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 januari 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 129.283 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 342,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-105-KD |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.475 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Overige
- Anti-diefstal alarmsysteem
- electronic climate control
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter
- MMI navigatie plus
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8J x 18 "5 Y-spaak" S-design
- Aluminium raamlijsten
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Binnenspiegel frameloos, automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Getint glas vanaf de b-stijl
- Parkeerhulp plus
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi