Audi A4
Avant 35 TFSI 2.0 150PK S-TRONIC PRO-LINE LEDER/CAMERA/ELEK. STOEL
Direct kopen, basisprijs: € 28.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.745,-
LEASEPRIJS: € 391,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.751,24 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 35 TFSI 2.0 150PK S-TRONIC PRO-LINE LEDER/CAMERA/ELEK. STOEL |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 februari 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 48.593 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 391,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.495 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Kleur zwart
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- bekleding leder
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen interieur
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- virtual-cockpit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Led verlichting
- Parkeercamera
- parkeersensoren
- Overige
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- City-pakket
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklap
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Keyless-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- parkeer camera
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- Stoelen-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi