Audi A4
Avant 2.0 TFSI MHEV 190 PK Design Pro Line ✅ Sportstoelen ✅ LED ✅ Virtual
Direct kopen, basisprijs: € 22.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.890,-
LEASEPRIJS: € 377,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.578,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI MHEV 190 PK Design Pro Line ✅ Sportstoelen ✅ LED ✅ Virtual |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 juli 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 60.111 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XT-616-X |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.465 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.095 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Mythos zwart metallic
- Aluminium raamlijsten
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling aluminium
- dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Licht- en regensensor
- lichtmetalen velgen 17"
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Audi virtual cockpit
- MMI navigatie plus
- Audi Connect diensten
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Sportstoelen voor
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- armsteun voor
- cruise control
- Decoratielijsten, aluminium Ellipse
- elektrische ramen voor en achter
- Multifunctioneel stuur, in leder
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- Wegrijassistent
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Elektrisch wegklapbare trekhaak
- Bandenreparatieset
- Climate controle
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar