Audi A4
Avant 2.0 35 TFSI S-Line Competition ✅ LED ✅ CarPlay ✅ Sfeer
Direct kopen, basisprijs: € 26.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.890,-
LEASEPRIJS: € 374,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.542,03 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 35 TFSI S-Line Competition ✅ LED ✅ CarPlay ✅ Sfeer |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 maart 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 132.074 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 374,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-961-GF |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.495 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.115 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Daytonagrijs Pareleffect
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8J x 18 "5-spaak-Dynamic"-design
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas vanaf de b-stijl inclusief akoestisch glas in voorportieren
- LED achterlichten
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus
- Audi sound system
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen/stof bekleding
- Sportstoelen voor
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- armsteun voor
- Binnenspiegel frameloos, automatisch dimmend
- Decoratielijsten, eikenhout grijs naturel
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuur plus, in leder, afgevlakt
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Sfeerverlichting
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar