Audi A3
Sportback 35 TFSI 3X S-line Panodak ACC HUD 360 Leer Sonos PDC Carbon Elektr. achterklep LM velgen Climate (3-zone)
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
LEASEPRIJS: € 658,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 3X S-line Panodak ACC HUD 360 Leer Sonos PDC Carbon Elektr. achterklep LM velgen Climate (3-zone) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 september 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 19.989 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.300 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carbon
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Geluid- en warmtewerend glas
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Sfeerverlichting exterieur (logoprojectie)
- Sportonderstel
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- AUX interface
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Sonos soundsysteem
- Spraakbediening
- USB-poorten type C
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Automatische airconditioning met 3-zoneregeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Electronic climate control achter
- Electronic climate control voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieur met rode stiksel
- Lederen bekleding
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- S-line logo op de rugleuning
- Sfeerverlichting interieur
- S Line interieur
- Sportief interieur
- Sportpedalen
- Sportstoelen
- Sportstoelen (ruitmotief met rode accenten)
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Brake Assist System
- Centrale airbag voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full LED koplampen
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi Drive Select
- Automatische snelheids begrenzing ISA
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegel met stoeprandfunctie
- Carbon exterieur delen
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Instaplijsten verlicht met opschrift "S-line"
- Lane Departure Warning incl. Emergency-Assist
- Matrix led koplampen
- Optie: afneembaar trekhaak
- Optiek-pakket Zwart plus
- Parkeerstuurassistent met selectieve indicatie
- Remklauwen met S-line logo
- Ruitensproeiers/ wisserbladen verwarmbaar
- S Line exterieur
- S Line exterieur
- Sport-chassis verlaagd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi