Audi A3
Sportback 35 TFSI 3X S-line Pano Keyless Camera Lane ACC
Direct kopen, basisprijs: € 30.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.450,-
LEASEPRIJS: € 501,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 3X S-line Pano Keyless Camera Lane ACC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 52.060 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 501,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrisch glazen panorama-dak
- full-LED koplampen
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 18"
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- electronic climate controle
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- sportstuur
- stof/kunstlederen bekleding
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeer pakket
- Rookvrij
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar