Audi A3
Sportback 35 TFSI 150pk S-Line Edition one Panoramadak B&O NLauto Matrix led 1e Eigenaar
Direct kopen, basisprijs: € 29.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.950,-
LEASEPRIJS: € 493,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 TFSI 150pk S-Line Edition one Panoramadak B&O NLauto Matrix led 1e Eigenaar |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 augustus 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 493,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Glazen panoramadak
- metaalkleur
- Velgen, 18 inch gegoten lichtmetaal "5-V-spaak"-design
- Aluminium raamlijsten
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Full LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Koplampreinigingsinstallatie
- Matrix LED-koplampen, inclusief koplampsproeiers en LED-achterlichten
- Privacy glass
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- S-dakspoiler in carrosseriekleur
- Voorruit warmtewerend
- Infotainment
- Audi smartphone interface
- Bang & Olufsen Premium soundsystem met 3D klank
- MMI navigatie plus
- Audi connect Navigation & Infotainment (3 jaar)
- Audi virtual cockpit
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- 3-zone comfortairconditioning
- Achteruitrijcamera
- Bekleding, stof "Pulse"/Mono.pur met S embleem
- electronic climate controle
- Progressieve besturing
- Stoelverwarming vóór
- Achterbank, in 3 delen 40:20:40 neerklapbaar
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Decoratielijsten, aluminium "Spektrum" donker
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor A4
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Adaptive cruise control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi pre sense front
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Camera-gebaseerde verkeersbordherkenning
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane departure warning
- Parkeerhulp achter
- Passagiersairbag uitschakelbaar
- Uitwijkassistent
- Wegrijassistent
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Sportonderstel
- start/stop systeem