Audi A3
Sportback 1.5 TFSI CNG Automaat S-Line Navigatie Parkeersensoren achter Cruise Control Stoelverwarming 18"Lichtmetalen velgen Ledverlichting Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 17.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.390,-
LEASEPRIJS: € 238,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.893,99 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.5 TFSI CNG Automaat S-Line Navigatie Parkeersensoren achter Cruise Control Stoelverwarming 18"Lichtmetalen velgen Ledverlichting Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 19 juli 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.962 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Cryogeen |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 238,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZR-789-L |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.285 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Monsoongrijs
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 7,5J x 18 "5-paralelspaak"-design
- Aluminium raamlijsten
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED-koplampen
- regensensor
- S line dakspoiler
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus
- Audi Connect diensten
- Audi sound system
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Comfortairconditioning
- lederen/stof bekleding
- Verwarmbare voorstoelen
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar
- Aluminium optiek in het interieur
- Automatische snelheidsregeling
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor A4
- Sportstoelen voor A4
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Wegrijassistent
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Airco
- Climate Control
- Sportonderstel
- start/stop systeem