Audi A3
Sportback 1.4 e-tron PHEV Ambition Pro Line plus
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.4 e-tron PHEV Ambition Pro Line plus |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 oktober 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 135.455 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HF-220-T |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel
- Dakreling, blank aluminium
- LED koplampen
- Licht- en regensensor
- Mistlampen
- Trekhaak
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audio-navigatie full map + hard disk
- Audi connect
- Audi sound system
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Telefoonvoorbereiding basis
- Interieur & Comfort
- Comfortairconditioning
- achterbank neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- cruise control
- Doorlaadopening
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor A4
- Sportstoelen voor A4
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks afgevlakt
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audi active lane assist
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeerhulp achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- MMI navigatie plus
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Sportonderstel
- start/stop systeem