Audi A3
Sportback 1.2 TFSI Ambition Pro Line plus
Direct kopen, basisprijs: € 10.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.985,-
LEASEPRIJS: € 181,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.197,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.2 TFSI Ambition Pro Line plus |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 maart 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 225.212 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 181,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-ZSZ-29 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.175 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.760 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Comfortairconditioning
- electronic climate control
- Xenon plus verlichting
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreinigingsinstallatie
- Middenarmsteun voor A4
- Mistlampen
- Navigatie-pakket
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor A4
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis