Audi A3
Limousine 2.0 TFSI S3 quattro Pro Line Plus RS stoelen l Keyless l B&O l LED l Carplay l Camera l Pano
Direct kopen, basisprijs: € 25.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.950,-
LEASEPRIJS: € 427,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 2.0 TFSI S3 quattro Pro Line Plus RS stoelen l Keyless l B&O l LED l Carplay l Camera l Pano |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 november 2016 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.316 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RZ-041-L |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 228 kw / 311 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.445 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- cruise control
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- luxe lederen bekleding
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map + hard disk
- S Line exterieur
- achterruitverwarming
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie high end
- autotelefoon voorbereiding
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnen/buitensp. aut. dimmend en regensensor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- knie airbag(s)
- lederen sportstuur
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- sportonderstel
- sportstoelen
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerend glas
- zij airbag(s) voor