Audi A3
Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line Plus Cruise, PDC, KW Schroefset, 18", Climatronic, Metallic lak
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line Plus Cruise, PDC, KW Schroefset, 18", Climatronic, Metallic lak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2014 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 211.654 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | paars |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZN-395-F |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.225 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- stuur leder
- stuur multifunctioneel