Audi A1 Sportback
ABT Edition One S Matrix, Virtual Cockpit, Navi, Leder, Carbon
Direct kopen, basisprijs: € 22.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.900,-
LEASEPRIJS: € 314,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.816,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | ABT Edition One S Matrix, Virtual Cockpit, Navi, Leder, Carbon |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 juli 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 45.571 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 314,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZR-407-G |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.630 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Telefoonintegratie
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel