Škoda Superb
Combi 1.5 TSI ACT Sportline Business / 150pk / Stoelverwarming / Elektrische stoelverstelling met geheugen /
Direct kopen, basisprijs: € 22.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.500,-
LEASEPRIJS: € 306,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.719,01 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Superb |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.5 TSI ACT Sportline Business / 150pk / Stoelverwarming / Elektrische stoelverstelling met geheugen / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 februari 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 127.538 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 306,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 674 kg |
| Gewicht: | 1.414 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.088 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alcantara bekleding
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bi-xenon koplampen
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- DVD speler
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas
- Halflederalcantara
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Regensensor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Startblokkering
- Stuurhulp
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Variabele stuuroverbrenging
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- WiFi voorbereiding