Škoda Rapid
Spaceback 1.0 TSI Greentech Drive ✅PANODAK ✅CARPLAY ✅NIEUWE APK
Direct kopen, basisprijs: € 7.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.700,-
LEASEPRIJS: € 126,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.540,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Rapid |
|---|---|
| Uitvoering: | Spaceback 1.0 TSI Greentech Drive ✅PANODAK ✅CARPLAY ✅NIEUWE APK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 oktober 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 173.494 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 126,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PX-441-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 171 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.625 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Panoramadak
- Panoramadak
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Getint glas
- mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- ABS
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Bluetooth
- Dab
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB (Digital Audio Broadcasting)
- electronic climate control
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Style-pakket
- Style pakket
- Tech pakket
- Tech pakket