Škoda Kodiaq
1.4 TSI Style Business NAVI LED 360 TREKHAAK 150Pk 179000KM!!!
Direct kopen, basisprijs: € 14.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.950,-
LEASEPRIJS: € 246,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kodiaq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI Style Business NAVI LED 360 TREKHAAK 150Pk 179000KM!!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juni 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 179.988 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ST-400-S |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak uitklapbaar
- Trekhaak uitklapbaar
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- Parkeer pakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi