Škoda Karoq
1.5 TSI ACT Style Business ✅PANODAK ✅CARPLAY ✅CANTON SOUND
Direct kopen, basisprijs: € 15.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.700,-
LEASEPRIJS: € 258,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.140,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Karoq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI ACT Style Business ✅PANODAK ✅CARPLAY ✅CANTON SOUND |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 oktober 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 189.420 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 258,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RR-634-N |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.293 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.938 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak uitklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen drie
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Climatronic, elektronische airconditioning met twee klimaatzones
- Elektrisch bedienbaar panoramisch glazen schuif-/kanteldak
- Lichtmetalen velgen 18" Mytikas
- Lichtmetalen velgen 19" Crater incl. wielkasten voorzien van kunststof bescherming
- Origineel Nederlandse auto
- Stoelbekleding leder
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmbare voorstoelen
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth
- Canton Sound System met 10 luidsprekers, digitale equalizer en reservewiel (tijdelijk, ruimtebesparend)
- Dab
- DAB digitale radio ontvangst
- Draadloze telefoonlader
- Driver Activity Assistant, vermoeidheid waarschuwingssysteem
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren voor en achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Sunset
- Travel assist
- Trekhaak wegklapbaar
- VarioFlex achterstoelen
- Virtual Pedal
- WiFi
- Zilveren dakrailing en chromen raamomlijsting