Škoda Karoq
1.5 TSI ACT Sportline Business / 150pk / Stoelverwarming voor en achter / Achteruitrij camera /
Direct kopen, basisprijs: € 28.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.000,-
LEASEPRIJS: € 390,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.736,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Karoq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI ACT Sportline Business / 150pk / Stoelverwarming voor en achter / Achteruitrij camera / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 96.031 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 390,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.317 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 1.603 cm |
| Breedte: | 1.841 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18" lichtmetalen velgen Procyon Aero, zilver
- Black Magic
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- glans exterieur delen
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sunset
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Verwarmbare voorstoelen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Driver Activity Assistant, vermoeidheid waarschuwingssysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Technologie Pakket Amundsen Plus
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar