Škoda Karoq
1.5 TSI 150pk DSG Sportline Business 34716KM! PANO TREKHAAK
Direct kopen, basisprijs: € 33.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.750,-
LEASEPRIJS: € 459,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.578,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Karoq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150pk DSG Sportline Business 34716KM! PANO TREKHAAK |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juli 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 34.716 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 459,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.317 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen 19"
- Trekhaak uitklapbaar
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- keyless entry/start
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Sportstuur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- extra getint glas achter
- Matrix led koplampen
- sfeerverlichting
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Travel-pakket
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking