Škoda Kamiq
1.5 TSI ACT Monte Carlo / 150pk / Panorama dak / Achteruitrij camera / Stoel en stuur verwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 26.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.000,-
LEASEPRIJS: € 428,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.200,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI ACT Monte Carlo / 150pk / Panorama dak / Achteruitrij camera / Stoel en stuur verwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 juli 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 58.143 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 428,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 586 kg |
| Gewicht: | 1.177 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 1.553 cm |
| Breedte: | 1.793 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.763 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Panoramisch glazen dak met dakrailing hoogglans zwart
- Velgen 'Braga' 17 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- diffusor
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare, inklapbare en verwarmbare buitenspiegels
- full-LED koplampen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sunset
- Verwarmbare voorruit
- voorspoiler
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Radio Bolero met 8" kleuren touchscreen en 8 luidsprekers
- Virtual Cockpit met 10" kleurenscherm
- Interieur & Comfort
- Climatronic (elektronisch geregelde airconditioning met vochtigheidssensor) en automatisch dimmende binnenspiegel
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Easy start (Sleutelloos starten)
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Adaptive Cruise Control (tot 210 km/h)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overige
- Full LED koplampen, mistlampen en bochtenverlichting
- Grootlicht-assistent, regensensor en lichtassistent met Coming Home, Leaving Home en tunnellicht
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Regensensor en lichtassistent
- Rookvrij
- Travel assist pakket
- Verwarmbare voorstoelen en verwarmde ruitensproeierkoppen
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar