Škoda Kamiq
1.0 TSI 110pk DSG Dynamic Navigatie Lane Assist Adaptive Cruise Control Camera Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 18.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.490,-
LEASEPRIJS: € 254,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.093,53 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 110pk DSG Dynamic Navigatie Lane Assist Adaptive Cruise Control Camera Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 28 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 93.671 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 254,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-480-XL |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.156 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.736 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Adaptive Cruise Control
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- Lane Assist
- lichtmetalen velgen 16"
- Navigatie
- Stoelverwarming
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor