Škoda Enyaq iV
60 Sportline PANO LED KEYLESS 20"
Direct kopen, basisprijs: € 29.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.950,-
LEASEPRIJS: € 407,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.950,41 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Enyaq iV |
|---|---|
| Uitvoering: | 60 Sportline PANO LED KEYLESS 20" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 2 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 87.193 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 407,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.865 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Premium kleur
- Side-skirts
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- lederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- sfeerverlichting
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Climate-pakket
- Connected services
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- Parkeer pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur multifunctioneel
- unikleur/pastel
- Variabele stuuroverbrenging
- zwarte (glans) exterieur delen