Škoda Citigo
1.0 Greentech Sprint
Direct kopen, basisprijs: € 6.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.400,-
LEASEPRIJS: € 105,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.280,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Citigo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Greentech Sprint |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 28 november 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.466 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 105,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 7-XXX-59 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 44 kw / 60 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 242 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Electrische ramen
- Getint glas
- Metaalkleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- navigatie voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- ASR/ESP
- Bleu-Tooth
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Metallic lak
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- Radio/cd-speler 'Funky'
- SunSet