Volvo XC90
2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription Pano Lane ACC 7Pers 7P
Direct kopen, basisprijs: € 34.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.450,-
LEASEPRIJS: € 567,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.890,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC90 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription Pano Lane ACC 7Pers 7P |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 mei 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 133.808 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 567,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDT-48-D |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 811 kg |
| Gewicht: | 2.199 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 20"
- regensensor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- houtafwerking interieur
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe lederen bekleding
- standkachel
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrij assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Business Pack Pro
- DAB ontvanger
- dodehoek detectie
- Instructieboekjes aanwezig
- Intellisafe Pro Line
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar