Volvo XC40
1.5 T3 R-Design 18'lmv CruiseControl Full-led
Direct kopen, basisprijs: € 24.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.845,-
LEASEPRIJS: € 409,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.969,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T3 R-Design 18'lmv CruiseControl Full-led |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 juni 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 120.310 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 409,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-979-KN |
| Motorinhoud: | 1.477 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.525 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- R-Design exterieur
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi