Volvo XC40
1.5 T3 163 pk Automaat Momentum Navigatie Apple Carplay Android Auto Parkeersensor achter Adaptive Cruise Control Virtual Cockpit Stoelverwarming LED kop- en mistlampen Lane Assist
Direct kopen, basisprijs: € 25.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.890,-
LEASEPRIJS: € 360,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.375,26 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T3 163 pk Automaat Momentum Navigatie Apple Carplay Android Auto Parkeersensor achter Adaptive Cruise Control Virtual Cockpit Stoelverwarming LED kop- en mistlampen Lane Assist |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 29 november 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 103.129 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 360,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-075-KN |
| Motorinhoud: | 1.477 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.525 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- metaalkleur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptive Cruise Control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Climate Pack
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless start
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- Lane Assist
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Navigation Tech
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor