Volvo XC40
1.5 T3 / INKLAPBARE TREKHAAK / CRUISE / BLUETOOTH
Direct kopen, basisprijs: € 18.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.450,-
LEASEPRIJS: € 304,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T3 / INKLAPBARE TREKHAAK / CRUISE / BLUETOOTH |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 januari 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 130.503 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 304,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-640-PJ |
| Motorinhoud: | 1.477 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 592 kg |
| Gewicht: | 1.468 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Trekhaak uitklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatievoorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Cruise control
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Euro 6d
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- Business Pack Connect
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel