Volvo V60
2.0 D4 Inscription Leer,Panodak,18Inch,Trekhaak,Navi,Cruise Bomvol en dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 22.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.950,-
LEASEPRIJS: € 378,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 D4 Inscription Leer,Panodak,18Inch,Trekhaak,Navi,Cruise Bomvol en dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 juli 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 180.240 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZP-194-D |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 1.639 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Xenon verlichting
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Standkachel
- Standkachel
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Audio Line
- extra getint glas achter
- Inscription Plus Line
- Intellisafe Pro Line
- IntelliSafe Surround
- Luxe leer pakket
- Luxury Line
- Park Assist Pack
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Scandinavian Line
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Winter Line
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dab
- electronic climate control
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi